Porady, konsultacje

Porady, konsultacje

Uzyskaj profesjonalną odpowiedź na trudne pytania od naszych ekspertów.

Wybierz rodzaj konsultacji

Porady, konsultacje

Rachunkowość OPS/CUS

Ekspert: Małgorzata Jaźwińska

Porady, konsultacje

Finanse i rachunkowość w biznesie

Ekspert: dr Anna Zienkiewicz

Porady, konsultacje

Prawo Zamówień Publicznych

Ekspert: dr Agnieszka Gazda

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje konsultacja indywidualna?

Po przesłania pytania czy tematu konsultacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, Państwa pytanie zostanie wycenione o czym poinformujemy Państwa mailowo.

Jakie metody płatności są akceptowane?

Po zaakceptowaniu ceny konsultacji wystawimy Państwu fakturę i prześlemy ją na podany w zgłoszeniu adres mailowy. Po dokonaniu płatności konsultacja zostanie umówiona na dany dzień i godzinę. Konsultacje mailowe (pisemne interpretacje) zostaną przygotowane w ciągu 7 dni.

Jaki jest czas oczekiwania na konsultacje?

Po wycenie szkolenia (do 2 dni roboczych), Konsultacje umawiane są niezwłocznie, maksymalny czas oczekiwania to 7 dni.

Czy istnieje możliwość konsultacji eksperta w miejscu pracy klienta?

Tak. W sytuacjach problemowych wymagających analizy dokumentów wewnętrznych organizacji/firmy/jednostki istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji na miejscu. Osoby zainteresowane powinny zgłosić taką potrzebę poprzez formularz kontaktowy,  wskazując przedmiot i zakres konsultacji. Nasza Firma wyznaczy: czas spotkania, miejsce oraz koszt.  

Czy istnieje możliwość konsultacji tzw. pilnych?

TAK. W ramach dyżuru eksperta klienci mają możliwość konsultacji indywidualnych – ekspert skontaktuje się z Państwem w tym samym dniu roboczym po przyjęciu zgłoszenia Opłata za taką konsultację będzie dwukrotnie wyższa niż konsultacja zwykła.

Jaki jest przedział cenowy konsultacji z ekspertem?

Cena konsultacji indywidualnej rozpoczyna się od stawki 50 zł. brutto. W zależności od sprawy (jej skomplikowania) i ilości i zakresu przygotowanych dokumentów wartość konsultacji wzrasta.

Czy wydajecie Państwo opinie prawną na piśmie?

TAK. Współpracujemy z kilkoma kancelariami prawnymi i oczekiwana interpretacja zostanie wydana na piśmie z pieczęcią radcy prawnego.

Czy udzielacie Państwo porad psychologicznych?

TAK. W naszym zespole ekspertów mamy psychologów, którzy udzielą konsultacji psychologicznych i porad w formie online – przeprowadzają  indywidualne sesje psychologiczne.