Rachunkowość i sprawozdawczość

Rachunkowość OPS

Organizujemy szkolenia z rachunkowości OPS, czyli Ośrodków Pomocy Społecznej. Celem kursów jest zapoznanie uczestników z praktycznymi rozwiązaniami dotyczącymi dostosowania rachunkowości do potrzeb danej jednostki. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę m.in. dotyczącą prawidłowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i innej dokumentacji wewnętrznej. Kursy kierowane są do pracowników stanowisk księgowo-finansowych oraz głównych księgowych.

Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez doświadczonych specjalistów w branży, m.in. Małgorzatę Jaźwińską – wieloletniego praktyk zarządzającego i nadzorującego pracę działu finansowo-księgowego ośrodka pomocy społecznej.

Prowadzimy kursy w formie stacjonarnej i online.

Szkolenia z rachunkowości w NGO

Możesz również zapisać się na szkolenia z rachunkowości w NGO. Organizacje pozarządowe to podmioty, których działalność nie jest nastawiona na zysk tylko na współpracę międzysektorową jednostek publicznych i środowiska biznesu. Mimo to NGO nie są zwolnione z ewidencji rachunkowych. Organizowane szkolenia kierowane są do księgowych pracujących m.in. w stowarzyszeniach, fundacjach, partiach politycznych, związkach zawodowych, czy izbach gospodarczych.

Uczestnicy szkolenia mogą liczyć na profesjonalne i rzetelne zaprezentowanie podstaw prawnych działania organizacji pozarządowych oraz poznanie specyfiki ich rachunkowości. Poznasz aspekty funkcjonowania i zasady rozliczania tego rodzaju organizacji.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisów na nasze szkolenia. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji przyszłych uczestników – chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Zapraszamy!

Nie odnaleziono wydarzeń!