Kadry i płace

Szkolenia kadry i płace

Prowadzimy szkolenia kadrowo-płacowe dla pracowników z sektora publicznego oraz prywatnego. Celem naszego szkolenia jest zapoznanie uczestników z obowiązującym prawem pracy oraz aktualnymi zasadami prowadzenia działu kadr i płac. Prowadzone kursy przygotowują do samodzielnej pracy na stanowiskach związanych z kadrami i płacami w przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Uczestnicy szkolenia m.in.:

  • zostaną wyposażeni w umiejętności praktycznego stosowania przepisów dotyczących wynagrodzenia;

  • poznają zagadnienia z zakresu sporządzania listy płac;

  • zdobędą wiedzę na temat przepisów podatkowych;

  • nauczą się rozliczać wynagrodzenia z tytułu umów cywilnoprawnych.

To tylko niektóre z zagadnień, jakie będą poruszone podczas kursu. Doskonale wiemy, że częste zmiany przepisów z zakresu prawa pracy wymagają wyjaśnienia i utrwalenia. Zapraszamy więc na nasze kursu kadrowo-płacowe prowadzone przez profesjonalistów.

Kadry i płace w JST

Nasze szkolenia obejmują również zagadnienia dotyczące kadr i płac w JST, czyli Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Podczas kursu omawiane są m.in. regulacje stosowane do pracowników samorządowych, kwestie dotyczące wynagrodzeń oraz czasu pracy, a także informacje dotyczące obowiązków pracowników samorządowych. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia będą wiedzieć, jak praktycznie zastosować poszczególne regulacje prawne.

Jeśli chcą Państwo odświeżyć swoją wiedzę, zyskać nowe umiejętności i podnieść swoje kompetencje zawodowe, zachęcamy do zapisów na nasze szkolenia kadrowo-płacowe. Wszystkie prowadzone kursy dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań uczestników. Stawiamy nie tylko na teorię, ale przede wszystkim na praktykę.

 

Nie odnaleziono wydarzeń!